SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Szkolenia

Szkolenia

Szkolenie? Klucz do zwiększenia wydajności i lepszej obsługi zakupionego wyposażenia

Oferowane przez nas szkolenia umożliwiają dokładne poznanie funkcjonalności obsługiwanych maszyn i pogłębienie wiedzy na temat obsługi zarówno urządzeń jak i oprogramowania. W pełni wykorzystując możliwości twojej maszyny, zwiększasz swoją wydajność i uzyskujesz szybki zwrot poniesionych nakładów.

Szkolenie na wymiar

Na miejscu lub w oddziałach, szkolenia wieloosobowe z innymi użytkownikami lub indywidualne dostępne dla twoich potrzeb, oferujemy Ci rozwiązania, które spełnią twoje wymagania. Nasz zespół szkoleniowy spełnia się z doświadczonych szkoleniowców, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania. Testy i ustawienia parametrów twojego wyposażenia, zgodnie z twoimi potrzebami, zastosowaniami i materiałami, stanowią jeden z kluczowych elementów szkolenia.

Szkolenie na odległość

Oferujemy również szkolenia w postaci webinariów uzupełniających szkolenie początkowe. Szkolenia online dotyczą szczególnych funkcji i zastosowań naszych oprogramowań

Jedynie Gravograph zapewnia stałe wsparcie po zakupie urządzenia.

Stałe wsparcie po zakupie wyposażenia Gravograph? To coś więcej niż gwarancja, to nasze zobowiązanie, które nas wyróżnia.

Szkolenia CETIG - Ośrodek Badań i Przemysłowych Technik Grawerowania

Niezbędne szkolenia umożliwiające zdobycie koniecznych do grawerowania kompetencji

SZKOLENIE GravoStyle™ SZKOLENIE LASER

Gravograph CETIG oferuje dwudniowe szkolenia w dziedzinie użytkowania oprogramowania GravoStyle™. 
Pierwszy dzień przeznaczony jest na GravoStyle™ poziom Discovery/Industry opcja Matryca i opcja Miarki, drugi dzień przeznaczony jest na GravoStyle™ poziom Graphic.

Gravograph CETIG oferuje jednodniowe szkolenia w zakresie użytkowania i ustawiania parametrów grawerek laserowych.

Po szkoleniu, użytkownik będzie umiał tworzyć projekty do grawerowania, za pomocą funkcji oprogramowania i dostosowywać parametry do różnych materiałów grawerowanych na laserach Gravograph.

SZKOLENIE JUBILERSTWO SZKOLENIE BRAILLE

Gravograph CETIG oferuje jednodniowe szkolenia "Jubilerstwo", umożliwiające uzyskanie niezbędnej wiedzy do grawerowania biżuterii.

Gravograph CETIG oferuje szkolenia w dziedzinie grawerowania Braille, które pozwala uzyskać niezbędną wiedzą na temat tworzenia oznakowań dotykowych.

Dowiedz się, które szkolenie jest dla Ciebie