SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Grawerowanie i cięcie laserem pieczątek

Stemple drewniane
Stemple drewniane
Laserowe grawerowanie pieczątki
Laserowe grawerowanie pieczątki
Pieczątki dla firm i urzędów
Pieczątki dla firm i urzędów
Fragment pieczątki wygrawerowanej laserem
Fragment pieczątki wygrawerowanej laserem
Pieczątka z materiału Rubbalase™
Pieczątka z materiału Rubbalase™
Przykład laserowego wyposażenia do grawerowania pieczątek: laser + wyciąg
Przykład laserowego wyposażenia do grawerowania pieczątek: laser + wyciąg
Stemple drewniane
Gravograph: rubber stamps

Potrzeby klienta

Firmy, urzędy, administracja publiczna… W wielu instytucjach i placówkach stale potrzebne są pieczątki. Mogą być one produkowane różnymi metodami. Laserowe grawerowanie i cięcie gumowych arkuszy pozostaje najbardziej skutecznym sposobem na tworzenie pojedynczych sztuk lub na seryjną produkcję pieczątek wysokiej jakości.

 

Poznaj nasze laserowe maszyny do grawerowania pieczątek

 

Jesteś profesjonalnym grawerem, zajmujesz się sprzedażą artykułów biurowych? Gravograph oferuje pełne rozwiązanie do produkcji różnorodnych pieczątek:

 

maszyna
Znak plus
Oprogramowanie
Znak plus
Materiały eksploatacyjne
Maszyna laserowa   Oprogramowanie sterujące   Arkusze gumy

Technologia laserowa zapewnia czysty i precyzyjny rezultat niezależnie od materiału. Twórz pieczątki kauczukowe, z drewna lub z metalu używając tylko jednej maszyny!

Proponowane rozwiązanie

Wybierz skuteczność decydując się na kompletne rozwiązanie Gravograph do grawerowania pieczątek. Ogranicz liczbę dostawców!

Korzyści dla klienta

TWORZENIE PIECZĄTEK PRZY UŻYCIU MASZYNY LASEROWEJ

 

Maszyny do grawerowania i cięcia Gravograph są specjalnie stworzone, aby Ci towarzyszyć w tworzeniu wszelkich projektów grawerskich.

 

Nasze grawerki laserowe, ergonomiczne i proste w obsłudze, są bezpieczną alternatywą dla tworzenia pieczątek biurowych z płynnych polimerów czy też żywicy. Ten długi i złożony proces wymaga stałego skupienia na każdym etapie tworzenia. Maszyny laserowe Gravograph zajmą się na twoim miejscu grawerowaniem i cięciem twoich pieczątek. Stwórz swoją pieczątkę korzystając z naszego profesjonalnego oprogramowania Gravostyle™ , dostarczanego z naszym wyposażeniem laserowym lub z innego oprogramowania graficznego, wsuń arkusz materiału do maszyny i zaufaj nam! Zwiększ swoją wydajność dzięki szybkiej pracy naszych grawerek i zapewnij sobie pierwszą jakość pieczątek!

 

Bliska współpraca z liderami na rynku pieczątek, takimi jak Colop, pozwoliła nam na optymalizację pracy naszych maszyn do produkcji pieczątek, na udoskonalenie osiągnięć i komfortu użytkowników. Gwarantujemy Ci zatem:

 • Niezawodne pochłanianie oparów i cząstek, dzięki naszym ulepszonym wyciągom. Środowisko pracy jest zdrowe, a maszyna pozostaje czysta.
 • Zoptymalizowany kierunek grawerunku: przesuw wiązki lasera wykonywany jest od dołu do góry, co umożliwia spalenie wydzielanych oparów.

 

Wyciąg do lasera Gravograph ogranicza wydzielanie oparów
Seryjna produkcja pieczątek przy użyciu laserów Gravograph
Wyciąg do lasera Gravograph ogranicza wydzielanie oparów Seryjna produkcja pieczątek za pomocą laserów Gravograph 

  

WYBÓR ODPOWIEDNIEJ GUMY DO PIECZĄTEK

 

Kauczuk jest najczęściej wybieranym przez profesjonalistów materiałem do tworzenia pieczątek. Elastyczny i wytrzymały, zapewnia idealną przyczepność tuszu i umożliwia wykonanie doskonałego odbicia.

Gama Rubbalase™ Gravograph składa się z dwóch produktów:

Rubbalase™ naturalny

     

 

 Rubbalase™ naturalny, wyprodukowany na bazie naturalnego kauczuku

 

 

 

Rubbalase™ bezzapachowy

     

 

  Rubbalase™ bezzapachowy, idealne rozwiązanie ograniczające uciążliwe zapachy.

 

 

 

  

Nasze arkusze materiału kauczukowego zostały specjalnie stworzone dla laserowych maszyn do grawerowania i cięcia CO2 marki Gravograph. Dostępne są w różnych wielkościach (skontaktuj się z nami). Ich parametry techniczne są wstępnie zapisane w Gravostyle™, oprogramowaniu sterującym stworzonym przez Gravograph.

 

Grawerowanie, cięcie i mocowanie pieczątki
Logo wektorowe grawerowane na arkuszu gumowym
Grawerowanie, cięcie i mocowanie pieczątki Logo wektorowe grawerowane na arkuszu gumowym

  

TWORZENIE I PERSONALIZACJA PIECZĄTEK Z OPROGRAMOWANIEM GRAVOSTYLE™

 

Jest to kluczowy etap: tworzenie pieczątki, lub jej formatowanie.

 

Gravograph uzupełnia swoje rozwiązanie do grawerowania i cięcia pieczątek dodając wyjątkowe oprogramowanie dostępne na rynku, przeznaczone do sterowania tworzeniem kompozycji do grawerowania i cięcia. Kompletne i stworzone z myślą o użytkowniku oprogramowanie Gravostyle™ posiada liczne funkcje przeznaczone do tworzenia i personalizacji pieczątek.

 

Niezależnie czy jesteś ekspertem czy początkującym, oprogramowanie dostosowuje się do twojego poziomu! Gravostyle jest stworzony dla użytkowników sporadycznie używających maszyny. Interaktywna pomoc prowadzi Cię krok po kroku umożliwiając stworzenie pieczątki zaczynając od modelu lub pustego szablonu. Wystarczy kilka kliknięć, by stworzyć prostą pieczątkę!

Zaawansowane funkcje Gravostyle™ umożliwiają tworzenie pieczątek ze zdjęć, wektorów, logo… I ich dowolną personalizację.

 

Funkcja Nesting automatycznie rozmieszcza wygenerowane pieczątki na arkuszu materiału, co umożliwia optymalizację cięcia i zapewnia oszczędność materiału do cięcia. Pozwala na prawdziwą organizację pracy!

 

Tworzenie pieczątek w oprogramowaniu Gravostyle
Tworzenie pieczątek z oprogramowaniem Gravostyle™

 

Tworzenie pieczątek dostępne jest od poziomu Discovery Gravostyle™.

 • Comment ça marche ?

  Maszyny Gravograph do grawerowania pieczątek używają wiązki lasera, która topi gumę na wybraną głębokość. Laser graweruje pieczątkę na odwrót, aby tekst do odciśnięcia był skierowany w poprawnym kierunku na kartce.

 • Gravostyle est-il un logiciel dédié à la gravure de tampons ?

   Gravostyle towarzyszy Ci w tworzeniu różnych projektów i oferuje różnorodne funkcje i "Pomoce", które ułatwią twoją pracę. Funkcja wspomagania pozwala zachować stabilną pozycję liter długich i wąskich takich jak "i" podczas nakładania tuszu. Funkcja Bridge ułatwia wysunięcie arkusza materiału z maszyny, pozostawiając bardzo cienkie pasma materiału łączące wygrawerowane pieczątki z arkuszem materiału: w ten sposób pieczątki nie przyklejają się do maszyny. Wiele tutoriali dostępnych jest na Youtube.

 • Et après la gravure ?

   Po wygrawerowaniu i wycięciu pieczątki, włóż ją do oprawki dostarczonej przez naszego partnera: Colop, lub do jakiejkolwiek innej oprawki. Upewnij się, że masz tusz i twoja pieczątka jest już gotowa do użytku!

  Jeśli wygrawerowałeś pieczątkę bezpośrednio na nośniku, jak w przypadku pieczątek drewnianych, wyczyść grawerunek za pomocą produktu do czyszczenia Gravograph. Nałóż tusz i pieczątka jest już gotowa do użytku!

Proszę o szczegółowe informacje na temat

Grawerowanie i cięcie laserem pieczątek

Pola obowiązkowe