SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Cięcie i grawerowanie laserem tkanin

Personalizacja t-shirta
Personalizacja koszulki sportowej
Cięcie laserem i tworzenie galanterii skórzanej
Cięcie laserem i tworzenie galanterii skórzanej
Znakowanie na tkaninach
Znakowanie na tkaninach
Grawerowanie laserem i personalizacja tote-bag
Grawerowanie laserem i personalizacja toreb płóciennych
Cięcie laserem tkanin
Cięcie laserem tkanin
Twórz wzory na tkaninach dzięki cięciu laserem
Twórz wzory na tkaninach dzięki cięciu laserem
Personalizacja obuwia turystycznego
Personalizacja obuwia turystycznego
Personalizacja koszulki sportowej

Potrzeby klienta

Chcesz personalizować ubrania i tkaniny (pojedyncze sztuki lub produkcja seryjna) i sprostać wszelkim oczekiwaniom i potrzebom klientów?

Nasze lasery do grawerowania i cięcia spełniają te wymagania.

  

Poznaj nasze maszyny do cięcia i lasery CO² do tkanin i materiałów

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do specjalistów:

  

Grawerowanie na ubraniach Grawerowanie na zasłonach Grawerowanie dekoracji Grawerowanie artykułów reklamowych Krawiectwo Edukacja
z branży odzieżowej od dekoracji okien od aranżacji wnętrz z dziedziny reklamy z dziedziny sztuki i rzemiosła w szkolnictwie (szkoły, uniwersytety)

Cięcie laserem tkanin, skierowane początkowo wyłącznie do stylistów "haute couture", jest dzisiaj ogólnie dostępne dla wszelkich specjalistów, którzy mogą wykorzystać technologię cięcia laserem na licznych materiałach i tkaninach.

Proponowane rozwiązanie

Gravograph oferuje swoją wiedzę i kompetencje wykorzystane we wszystkich laserowych technologiach grawerowania i cięcia.

  

Wieloletnie doświadczenie umożliwia marce Gravograph ciągłą innowację i tworzenie nowych produktów takich jak: LS900 EDGE ! Ta maszyna laserowa o dwóch źródłach jest prawdziwą innowacją, dzięki laserowi CO2 możliwe jest cięcie tkanin, a laser Fiber umożliwia grawerowanie elementów metalowych na ubraniach. Maszyna LS900 EDGE 2 w 1 przechodzi samodzielnie z jednej technologii laserowej na drugą, wystarczy wybrać cięcie i motyw do wykonania, maszyna zajmie się resztą sama!

 

Korzyści dla klienta

Precyzyjne i przystępne grawerowanie oraz cięcie laserem

Lasery Co2 marki Gravograph umożliwią cięcie wszelkich tkanin bez strzępienia brzegów i to niezależnie od wymiarów! Od pojedynczych sztuk po produkcję seryjną, cięcie oraz grawerowanie naszymi maszynami laserowymi zawsze jest precyzyjne i wysokiej jakości.

Laserowe cięcie tkanin

 

Laserowe cięcie tkanin jest obróbką wykonywaną bezdotykowo, bez kontaktu z materiałem, więc ryzyko zniekształcenia materiału jest zerowe.

Technologia laserowa umożliwia idealne odtwarzanie koronkowych motywów, flokowanie oraz dekorowanie tkanin z wielką precyzją. Wiązka lasera topi materiał podczas cięcia i pozwala uzyskać równe brzegi bez strzępienia. Rezultat cięcia laserem jest zatem gładki i najwyższej jakości!

Jest to rozwiązanie niezwykle doceniane przez profesjonalistów z branży tekstylnej za szybkość realizacji.

Laserowe grawerowanie tkanin

 

Tak jak w przypadku cięcia, grawerowanie laserem nie wiąże się z żadnym naciskiem na tkaniny, co pozwala zapobiec zniekształceniom. 

Ta technologia umożliwia tworzenie wykończeń najwyższej jakości z elementami wypukłymi, personalizację ubrań oraz innych tekstyliów (pościele, zasłony, itd.). Personalizacja oferuje szerokie i interesujące możliwości, takie jak grawerowanie na koszulkach i pozwala zdobyć pozycję na rynku grawerskim - grawerowanie akcesoriów modowych ze skóry.

  

Laserowe maszyny Gravograph LS900 i LS1000XP wyposażone są w duże obszary robocze i umożliwiają laserowe grawerowanie oraz cięcie tkanin o dużych wymiarach. Wiązka lasera CO2 najwyższej jakości zapewnia precyzję oraz delikatność.

  

Dzięki naszemu oprogramowaniu Gravostyle™ udostępnianemu wraz z laserami do grawerowania, możliwości tworzenia są niemal nieskończone na szerokiej gamie materiałów:

  • Tkaniny organiczne (bawełna, len)
  • Satyna
  • Nylon
  • Filc
  • Wiskoza
  • Koronka
  • Jedwab

      

    

      

   

   

Cięcie tkanin

Laserowe cięcie i tworzenie torebek

   

   

Personalizacja laserem koszulki sportowej

Personalizacja dżinsów

Dlaczego decydować się na wybór rozwiązania Gravograph?

Nasi specjaliści w dziedzinie grawerowania i cięcia są do twojej dyspozycji i chętnie pomogą w określeniu i wyborze idealnego rozwiązania w zależności od projektu.

  

Skontaktuj się z nami

 

Gravograph, wieloletni ekspert w dziedzinie grawerowania

Jako światowy autorytet w przemyśle grawerskim od 1950 roku, marka Gravograph projektuje i tworzy kompletne rozwiązania oraz oferuje pełne wsparcie techniczne i pomoc w zakresie maszyn i programów, materiałów eksploatacyjnych, akcesoriów do grawerowania

Przystępne i ergonomiczne rozwiązania

Gravograph wykorzystuje swoje know-how, aby zapewnić jak najbardziej kompleksowe, a zarazem najprostsze w obsłudze rozwiązania. Nasze maszyny zapewniają prawdziwą łatwość obsługi poprawiając jednocześnie osiągnięcia i wydajność laserowych rozwiązań do grawerowania.

Najbardziej zaawansowane technologie

Gravograph dokłada wszelkich starań, aby tworzyć maszyny jakości premium nie zapominając o wykończeniu i estetyce maszyn. Naszym celem jest zaoferowanie naszym klientom rozwiązań trwałych.

Szeroki wybór marki Gravograph

Jako światowy lider w dziedzinie cięcia i znakowania, Gravograph posiada w swojej ofercie dwie technologie grawerowania: laserową i mechaniczną. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiednią technologię dla twoich potrzeb.

  
Zalety Gravograph - Gravotech

 

Proszę o szczegółowe informacje na temat

Cięcie i grawerowanie laserem tkanin

Pola obowiązkowe