SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Historia marki Gravograph - światowego lidera w dziedzinie grawerowania i cięcia oraz materiałów grawerskich

Gravograph jest światowym liderem w dziedzinie grawerowania laserowego i mechanicznego od ponad 75 lat.
Nasze doświadczenie oraz wiedza pozwalają nam na tworzenie mechanicznych i laserowych maszyn grawerujących i tnących, wyposażenia dodatkowego, materiałów do grawerowania oraz na oferowanie usług szkoleniowych, doradztwa i wsparcia technicznego.

Ponad 75 lat know-how

Jako lider światowy i prekursor, Gravograph oferuje swoim klientom rozwiązania gotowe do użytku do wszelkich zastosowań zarówno handlowych jak i przemysłowych.

Historia marki Gravograph zaczyna się w roku 1938 wraz z utworzeniem New Hermes przez Roberta SCHIMMELA i wynalezieniem pierwszego pantografu. Oto kluczowe dla marki Gravograph momenty i daty:

Gravograph posiada w swojej ofercie szeroką gamę laserowych i mechanicznych maszyn grawerujących dostosowanych do wszelkich wymagań oraz przeznaczone do współpracy z nimi akcesoria i oprogramowania. Marka posiada również najbogatszą ofertę materiałów grawerskich i przedmiotów gotowych do grawerowania i personalizacji, do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego (metale, tworzywa sztuczne, laminaty).

Marka Gravograph oferuje swoim klientom rozwiązania idealnie dopasowane do zastosowań handlowych i przemysłowych w dziedzinie personalizacji, oznakowań czy znakowania przemysłowego. Dzięki naszej globalnej sieci oddziałów i dystrybutorów, dostęp do naszych produktów mają liczni klienci na świecie.

Na naszą ofertę składają się:

Gravograph posiada najbogatszą ofertę materiałów grawerskich i przedmiotów gotowych do grawerowania i personalizacji, do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego (metale, tworzywa sztuczne, laminaty)

Kompletna oferta na wymiar

Marka Gravograph kieruje swoją szczególną uwagę na potrzeby klienta, oferując mu pełne wsparcie szkoleniowe i techniczne.

Nieustanne doskonalenie oferowanych produktów sprawia, że Gravograph jest synonimem jakości, łatwości obsługi i prędkości.

Tradycja jakości i doskonałości oraz dążenie do zaoferowania naszym klientom kompletnego rozwiązania wraz z materiałami eksploatacyjnymi i wsparciem technicznym są cechami, które czynią markę Gravograph rozpoznawalną na całym świecie.